Teraz gramy
Redakcja ZET Chilli
2100 - 000

Hot'n'Chill

Redakcja ZET Chilli

Aktualności

Nastaw się na chill out 13

Trzynasta część kompilacji z popularnej serii sygnowanej przez Radio ZET Chilli. Płyta została podzielona na dwie części ...

Jazz Jamboree zaprasza na Międzynarodowy Festiwal Jazz 2015

Warszawscy studenci, przed ponad półwiekiem zorganizowali w Stodole pierwszy jazzowy zlot, odbywał się on pod hasłem Jazz' 58, nazwę Jazz Jamboree wprowadził Leopold Tyrmand rok później. Na początku grudnia w Warszawie odbędzie się Międzynarodowy Festiwal JAZZ 2015, który jest kontynuacją organizowanych od 57 lat festiwali Jazz Jamboree.

Teatr Sztuki Mimu zaprasza na grudniową premierę spektaklu ‘Kreator”

W pierwszy grudniowy weekend Mazowiecki Instytut Kultury zaprasza wszystkich na premierę spektaklu „Kreator”, którą można obejrzeć 4 i 5 grudnia o godzinie 19.00 na scenie teatralnej Mazowieckiego Instytutu Kultury w Warszawie. Reżyserem tego widowiska jest uznany i ceniony artysta Stefan Niedziałkowski. Zapowiada się fantastycznie!

Znaleziono "Kocią książkę" Iwaszkiewicza dedykowaną dzieciom

"Kocia książka" odnaleziona w archiwum w Stawisku to zapis literackiej zabawy Iwaszkiewicza z córkami, a także pierwsza, niedawno odkryta, książka dla dzieci autora "Sławy i chwały". Opowiadanie trafi do księgarń w grudniu.

Kanały muzyczne